Kubeq

Klubowicz
 • Zawartość

  193
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

20

O Kubeq

 • Urodziny 29.04.1984

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Bytom
 • Moje akwarium
  160x60x60
  Labeotropheus Trewavasae MC
  Metriaclima Fainzilberi "Maison Reef"
  Metriaclima sp."msobo" Magunga
  Pseudotropheus sp."acei" Luwala Reef
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Jakub

Ostatnie wizyty

259 wyświetleń profilu
 1. Nowa aranżacja prawej strony na duży plus Super się teraz to prezentuję.
 2. No i elegancko, tak jak pisze kolega wyżej może spróbuj ten duży nowy kamol oprzeć o inny po skosie, powinno wyjść naturalniej 😉
 3. Karmię tym schematem prawie 2 tygodnie, rybki każdy pokarm przyjmują bardzo ochoczo, najwybredniejsze są msobo(dziubną kilka razy i dziękuję) , za to acei i labeotropheusy zeżarły by wszystko jakby dały radę, maisony też wygłodniałe. Polecam ten zestaw.
 4. Tak. Jeśli interesowałaby by Cię moc mojego oświetlenia to dodam że mam 18 modułów white i 14 rgb. Wszystkie moduły to te polecane przez @egon44. Moduły są rozmieszczone na długości około 120cm, cała belka ma 160cm ale zostawiłem po bokach po 20 cm luzu.
 5. Posprawdzaj to natężenie oświetlenia, nie ma co świecić za mocno. Ja maksymalne natężenie oświetlenia(między 11.00 a 16.00)mam 47% bodajże i wydaje mi się ze mógłbym spokojnie jeszcze trochę przyciemnić.
 6. Super wygląda takie karmienie Sam zastanawiam się nad kupnem spirulinki w tabletkach żeby móc czasem poobserwować jak rybki jedzą pokarm przyczepiony do szyby.
 7. No i elegancko, w takim razie teraz czekamy na foto/video relacje
 8. Jak sytuacja ? Rybki dotarły, czy musisz jeszcze troszkę poczekać ? Czekamy na info o zarybieniu no i oczywiście na fotki, a może i filmik jakiś sklecisz
 9. Dokładnie jak Kolega pisze, wywal te muszle czy co to jest i daj w ich miejsce kamienie Super zmiana na duży plus. Pozdrawiam.
 10. Nie mam zamiaru odławiać młodych ani wysyłać ich w świat.
 11. To fajnie, w takim razie nie widzę problemu żeby zmieszać krew z Msobo od Pana Jacka z Żor.
 12. Ciekawe bo ja dostałem 5 sztuk no ale ok Dokładnie tak też czytałem. Czy samiec powiedzmy Magunga będzie się wycierał tylko z samicami Magunga, czy mając w akwa też np samice Ngwazi/Manda też będzie z nimi spółkował ?
 13. Kiedy p Zamawiałem u Pani Moniki Msobo Magunga, myślę że poinformowała by mnie gdyby to nie była ta odmiana którą chciałem.
 14. Dzięki tak też uczynię