adi

Klubowicz
 • Zawartość

  191
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

33

O adi

 • Urodziny 27.10.1983

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Reda
 • Zawód
  Technik Bhp
 • Moje akwarium
  150x50x60
  Pseudotropheus Acei 10 szt, Chindongo saulosi 3+5, Labeotropheus trewavasae thumbi west 2+3, Metriaclima callainos pearl white 2+5 ? Labidochromis caeruleus 1 ( obsada do redukcji )
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Adam

Ostatnie wizyty

307 wyświetleń profilu
 1. Zadzwoń do aqua-technology.pl z Gdańska oni podobno robili zbiornik betonowy z frontem z akrylu w Płocku.
 2. Witam. Czy filtr Eheim 2026 professionel II będzie wystarczający jako mechanik i biolog?
 3. wgłębka wodna

  Spróbuj może z anubiasem ja mam je jakieś 3 miesiące i cały czas nowe liście puszczają a pyski tylko glony z nich skubia.
 4. Akarium Akwaplast

  To ja też się podepne do tematu. Zamawiając zbiornik w Akwaplast też myślałem że będzie od Mycioka ale było inaczej. Właściciel Akwaplast sam też kleji i są tego efekty. Narożniki wyszczerbione, pełno pęcherzyków i jakość położenia spoin tragedia. Ja odpakowalem zbiornik na samochodzie i pojechał z powrotem.Proponuję zamawiać bezpośrednio od Mycioka.
 5. Cięcie tubondu

  Ja też kupiłem w Leroy Merlin otwornice do drewna i aluminium regulowaną od fi 20mm do 69 mm za 20 zł a zawsze się przyda. Sądzę że to dobry zakup.
 6. Skuteczna walka z okrzemkami

  Ja jak wyjechałem na tydzień urlopu a znajomy karmił raz dziennie to ryby wyczyscily wszystkie kamienie i teraz zaczynają się glony pojawiać😁.
 7. Ja mam tak samo na każdym korpusie 2 zawory i jestem zadowolony z tego rozwiązania.
 8. To może zastosuje herbtana i artemiss.
 9. nie mam 2 szkła ale w ostateczności do kotnika go wpakuję
 10. właśnie pobieram Andrzeju wrzucam filmik do pobrania trochę słaba jakość. 20170808_173137.mp4
 11. IMO może są zestresowane bo w całym zbiorniku rządzi samiec M.callainos i czy tu nie będzie przyczyny.Może nagram filmik i to ocenicie.
 12. zdjęcie wstawione 2 posty wyżej to fotka z rana. Odchody jednolite i krótkie. A co mogę im podać mam tylko Artemis i Herbtana. Podczas urlopu były wskazówki co do karmienia 1x dziennie i tylko osi spirulina płatki. postaram się z góry zrobić.
 13. Od miesiąca NO3 pomiędzy 1-5 mg/l. Reszta parametrów jak wyżej. Podmiany co 2 tygodnie 20% przez ustrojstwo . Filtracja narurowa + falownik tunze, temperatura wody 26°/27°C . Ryb w tej chwili 27szt. Karmię 2x dziennie osi spirulina, vivid color, osi cichlid, 3 algae i 1x w tygodniu d-alio. Wieczorem spróbuję filmik wrzucić.