Paweł83

Klubowicz
 • Zawartość

  199
 • Wpisy na czacie

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

93

O Paweł83

 • Urodziny 02.05.1983

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Bartoszyce
 • Zainteresowania
  oczywiście że akwarystyka
 • Moje akwarium
  450 l non-mbuna
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Paweł
 1. Wioski / Gospodarstwa Malawi

  Jestem bardzo zdziwiony bo miałem z nim kontakt osobisty i jedynej rzeczy jakiej o nim nie mogę powiedzieć to to że jest niegrzeczny. PS. Jeśli ten kontakt był w zeszłą sobotę no się nie dziwię.
 2. Wioski / Gospodarstwa Malawi

  Bardzo polecam Fish Magic. Sądzę, że przy zakupie większej ilości ryb możesz uzyskać spory upust. Ma bardzo dobre ryby. Nie masz daleko więc możesz go odwiedzić osobiście i ocenić jakość rodziców.
 3. Hodowla Kolegi Demasoni (Choszczno)

  Mam od niego Labidochromis Caeruleus. Piękne ryby. Kontakt i dostawa na najwyższym poziomie. Kilka dni po dostawie osobiście nadzorował proces aklimatyzacji. TOP KLASA. Cytując klasyka "BAJKA"
 4. LedDimmerPro sprzedam

  No to 50 zł. W końcu to perełka Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka
 5. LedDimmerPro sprzedam

  Proponuję podbijać co 10. 40 zł
 6. LedDimmerPro sprzedam

  Nie pójdzie Wam tak łatwo. 30 zł
 7. Skalniak 150x50x60

  Na naszym forum też mam piękną pasjonatkę co będzie miała sklep zoologiczny. Pozdrawiam @anna
 8. Młody samiec około 10 cm
 9. Dainichi

  Malawian
 10. zapadnięte brzuchy

  Mam podobny problem z jedną Tetrastigmą
 11. 325L. 130x50x50 obsada Dziubasa

  Nie spotkałem się z negatywną opinią na temat stanu zdrowia ryb po dostawie kurierem od Fish Magic.
 12. Życie w akwarium Pawła 180/50/50

  Ostatnio mocno sypnęło mi glonem i zmniejszyłem dawkowanie pokarmów. Efekt? Tetrastigmy rzuciły się na glony Dorzucam najnowszą fotkę gwiazdora I rozdziawiony "Blue Otter". Tak dają znać, że chcą jeść
 13. Przyszedł czas na mnie. Akwarium: 180/50/50 zalane 17 lipca 2017 Obsada: Otopharynx Tetrastigma SAMIEC ok 8 cm SAMICA ok. 7 cm Zamówiłem 2 samce i trzy potencjalne samice. Wszystko wskazuje na to, że tak zostanie. Jeden samiec zostanie oddany. Jak wszystkie moje ryby, są jeszcze młode choć największe w zbiorniku. Ryby poruszają się nad dnem i kamieniami. Sporadycznie kopią w piasku. Samiec zaczął się wybarwiać już w pierwszym dniu pobytu w zbiornika, a za kolejne dwa dni zaczął zaganiać samice do przygotowanego dołka na tarło. Tarło się nie udało podobnie jak dwie kolejne próby. W tym okresie samiec wyglądał imponująco. Płatwy brzuszne i odbytowe oraz dolna część ogonowej ciemniały. Placidochromis sp. "Blue Otter" Nie jestem w stanie odróżnić płci, no chyba że na podstawie wielkości. Ryby od 4 do 6 cm. Mam ich 8 i marzę o układzie 3+5. Bardzo jej kibicuje bo widziałem jak wygląda u @harisimii @klekot666. Moim zdaniem bezkonkurencyjnie najpiękniejszy Placidochromis. Ryby bardzo spokojnie, głownie grzebiące w dnie. Copadichromis Borleyi Kadango Przebarwiający się samiec - ok. 4 cm Samica Ryby te są u mnie chwilowo. Jest ich 10. Jak tylko znajdę to wymieniam je na Copadichromis Borleyi Namalenje. Typowy toniowiec. Na razie spokojne. Labidochromis Caeruleus Samiec - ok 4 cm Posiadam 8 szt. Wielkość od 3 do 4 cm. Póki co jeden pewny samiec. Docelowo układ 1+4. Są najmniejsze w zbiorniku i trzymają się na uboczu chociaż zdarza im się już toczyć pojedynki. Uważam, że jest zbyt wcześnie aby opisywać rolę poszczególnych ryb w zbiorniku. Mam je od miesiąca. Za jakiś czas wylecą Kadango, a później dorzucę Namalenje więc układ sił będzie się zmieniał.
 14. Northfin, chętni na zakup

  Ja też :-)
 15. Northfin, chętni na zakup

  Ja chętnie wezmę