Paweł83

Klubowicz
 • Zawartość

  171
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

43

O Paweł83

 • Urodziny 02.05.1983

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Bartoszyce
 • Zainteresowania
  oczywiście że akwarystyka
 • Moje akwarium
  112 l - Chindongo saulosi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Paweł
 1. Northfin, chętni na zakup

  Ja też :-)
 2. Northfin, chętni na zakup

  Ja chętnie wezmę
 3. Northfin, chętni na zakup

  Ja na pewno Cichlid 1 mm wezmę x 2
 4. Protomelas Taeniolatus Namalenje F1

  Dodam, że zamierzam być na spotkaniu w Augustowie, a to już szansa na transport w głąb kraju dzięki uprzejmości kolegów obecnych na spotkaniu.
 5. Protomelas Taeniolatus Namalenje F1

  Wiem że cena podejrzana ale chętnemu wyjaśnie skąd się wzięła. Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka
 6. Witajcie, Sprzedam 9 szt 4-5 cm. 135 zł Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka
 7. Cześć. Czym należy ciąć tubond. Muszę wykonać otwór w nakrywie pokrywy[emoji846]. Nożyk tapicerski raczej nie poradzi sobie z aluminium. Proszę o odpowiedź osób które skutecznie przeprowadziły taki zabieg. Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka
 8. Dieta non mbuna w moim zbiornku

  Dzięki za pomoc Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka
 9. Dieta non mbuna w moim zbiornku

  Jaki pokarm Dainichi będzie najlepszy jako podstawowy? Uzupełniaczy mam od zatrzęsienia.
 10. Dieta non mbuna w moim zbiornku

  Pomogłeś bardzo. Dziękuję Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka
 11. Dieta non mbuna w moim zbiornku

  Bardzo żałuję ale nie mam dostępu do dobrego sklepu. W życiu nie podał bym mrożonki z mojego zoologa;-). Dzięki @MatiK. Poczekam jeszcze na jakieś propozycję i uzupełnię zapasy. Fajnie było by uzyskać efekt w postaci rozpiski tygodniowej. Zobaczymy czy temat się rozwinie.
 12. Dieta non mbuna w moim zbiornku

  Większość pokarmów pozostała mi po wcześniejszej obsadzie. Hikari owszem pęcznieją i prawie nie karmiłem nimi Ch. Saulosi. Spiruliny wystarczy mi na 20 lat. Wypisałem wszystko co mam. Które dokładnie pokarmy tych proponowanych marek możesz polecić? Na razie oparłem dietę głownie na HS Aqua Cichlid i Northfin Cichlid.
 13. Witam Kolegów i Koleżanki, chciał bym Was serdecznie poprosić o ustawienie diety dla moich zwierzaków. Zacznę od przedstawienia obsady: 5 szt Otopharynx Tersitigma 6-7 cm 10 szt. Placidochromis sp. Blue Otter - 4-5 cm 10 szt. Copadichromis Borleyi Namalenje - 4-5 cm 10 szt. Labidochromis Caeruleus - 3-4 cm Pokarmy jakie aktualnie posiadam: Northfin Veggie - malutki granulat z zakupu klubowego Northfin Cichlid - jak wyżej Spirulina OSI - grubszy granulat HS Aqua (OSI) Cichlid Flakes HS Aqua Vivid Color Flakes HS Aqua Red Power - granulki Tropical D-Allio plus - płatki Tropical Soft Line Herbivore, Hakiri Excel i Gold - duże granulki Jeśli da się z tego ułożyć dietę to super. Jeśli z czegoś należy zrezygnować lub coś dokupić to bardzo proszę o podpowiedź. Aktualnie karmie na wyczucie a chciał bym żeby to było z głową i według jakiegoś schematu. Z góry dziękuję
 14. Malawi 120x40x45 wszystko od podstaw

  Witam Kolegę zza miedzy, Jeśli zdecydujesz się na opcje z HW 302 to mogę odsprzedać swój używany 4 miesiące za jakąś symboliczną kwotę. Odezwij się na prv jeśli będziesz zainteresowany.
 15. Akarium Akwaplast

  Witajcie, czy ma ktoś z Was akwarium z firmy Akwaplast? Jakieś opinie?