michal_j

Użytkownik
 • Zawartość

  854
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

119

1 obserwujący

O michal_j

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Warszawa (Ursynów)
 • Zawód
  Inżynier Serwisu
 • Moje akwarium
  120x50x50 Mbuna
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Michał

Ostatnie wizyty

609 wyświetleń profilu
 1. Różnica jest pokazana w powyższym artykule, dla malawijskich pielegnic też na pewno pora jest nie bez znaczenia. Moim zdaniem jest tak jak napisał@eljot.
 2. czytałem podobny, bądź ten sam artykuł, zdaje się, że 60 % zawartości żołądka paletki stanowił detrytus .. artykuł odnosił się do karmienia ich mięsem zwierząt stałocieplnych (serca / wątroby) jako złej praktyki. http://tropheus.com.pl/czym-odzywiaja-się-przedstawiciele-rodzaju-symphysodon-w-naturze/ "Pora deszczowa – 89% badanych ryb miało żołądki całkowicie wypełnione pokarmem lub nie mniej niż w 50%. W jelitach stwierdzono: Peryfiton i FOD (detrytus i rozkładające się fragmenty roślin zielonych) – 77%"
 3. U mnie jest to samo... Słońce jak zaswieci na demasona to ten jasny niebieski aż się skrzy..
 4. moim zdaniem jest piękna, red red + yellow + maingano i zbiornik robi mega wrażenie według mnie każda rybę warto kupić z pewnego źródła i dotyczy to w szczególności popularnych gatunków bo zostały one już na tyle wymieszane, że wyglądaja jak cień swoich przodków, wystarczy popatrzeć chociażby na saulosi ..
 5. to jest saulosi coral albo pseudo membe deep na 100% jeśli to po lewej na pierwszym zdjęciu ma byc red redem to tez pozostawia do życzenia .. reasumując trzeba było te parę złotych odżałowac i kupić w tej renomowanej hodowli - nie musiałbyś zakładać tematu
 6. dziwne, przecież one od małego mają inne kolory .. widać to zaraz po wypuszczeniu z pyska
 7. On miał ogon zgryziony do podstawy, szczęście że w ogóle przeżył, cierpliwości :-) U mnie z podobnego stadium samica dochodziła do siebie koło miesiąca albo trochę więcej (po czasie nie widać skąd odrastal ogon).
 8. ja też tu nic nie widzę, moim zdaniem normalnie się goi, dostał konkretny łomot, potrzebuje trochę czasu zachowuje się normalnie ?
 9. Najprawdopodobniej ma w pysku jeszcze kilka młodych. Miałem podobny przypadek z samica yellowa. Myślałem, że ma jakieś pasożyty (tak wychudła) ale wziąłem ja do siatki i wypluła ostatnie 2 młode - od tamtej pory jest z nią wszystko ok.
 10. @Deadi chodziło o takie rozpisywanie : a Piotrowi o sam skład podawanego pokarmu
 11. U mnie dlawi bardziej niż wata i znacznie szybciej od niej się zapycha.
 12. Sznurek lepiej klaruje wodę od waty. Za to na pewno szybciej się zapycha, jest droższy i bardziej dlawi przepływ.
 13. Pisałem to bardziej żartem [emoji3] Ale rzeczywiście przy 6 wkładach jest to rozwiązanie.