szkodnik666

Użytkownik
 • Zawartość

  78
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

11

O szkodnik666

 • Urodziny 20.08.1985

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Gdańsk
 • Moje akwarium
  135x45x55
 1. Sprzedam Magunga/Hara

  Hej , jak w temacie osobniki wyrośnięte Magunga 3+3 (m/f) Hara 5/2 (m/f) Więcej info na pw
 2. Kupię Metraclima Msobo Magunga F1

  Hej , mam dorosłe osobniki na sprzedaż . Proszę o pw
 3. 330 Szkodnika

  Doookładnie . Zawsze zapominam kolejność pisania płci
 4. 330 Szkodnika

  Aktualizacja . Obecnie pływa w akwarium: -MC Maingano 1m/3f - Hara 3m/5f - Msobo Magunga 2m/6f I tak już docelowo zostanie , w perspektywie czasu będzie do podstawa pod większy baniak
 5. 200l Cezara

  Teraz gites . Dałbym jakiś wysoki kamlot żeby zasłonić trochę mechanika . Acei jak wyrosną swoją wielkością przytłoczą zbiornik , dałbym coś mniejszego np rdzawego w odmianie red lub klasycznej.
 6. 200l Cezara

  Roslin bym tak szybko nie skreślal. jak sadzilem to miałem dokładnie tyle samo co u ciebie, a teraz sam widzisz. Kamieni więcej zdecydowanie
 7. [924] malawi?

  I jak roślinki się trzymają ?
 8. Uzupełnienie Obsady

  Dzięki za pomoc . Zdecydowanie najbardziej zainteresowały mnie na razie Labidochromis Perlmutt oraz Metriaclima Mbenji .
 9. Uzupełnienie Obsady

  Red Redy?
 10. Witam . Zastanawia mnie jaki gatunek pasowałby do L.Caeruleus i Maingano . Niedługo będę redukował samce i pewnie uzupełnię czymś wyłowione ryby (Maingano za bardzo zdominowały zbiornik ). Szkło to 330 litrów 135/45/55 . Na forum przeważnie wybór pada na Saulosi lub Hare , ale może pasowało by coś innego ? Pozdrawiam .
 11. [924] malawi?

  Gdzie te aktualki ?
 12. Czarna Perła 3

  Warto zerknąć też gdzie ryby odkładają piach . Jeżeli posadzisz w miejscu gdzie kopią to nie ma ch.... , ale skoro kopią to też gdzieś go przerzucają - i to jest to miejsce gdzie można posadzić . U mnie zadziałało i niedługo będę redukował zielsko bo powoli jest go za dużo. Obsadzenie korzeni kamieniami też pomaga.
 13. [924] malawi?

  Piękne . Dawaj aktualki , jestem ciekaw co się z roślin utrzyma U mnie została po obsadzeniu jedynie Cryptocoryne aponogetifolia (bodajże) , ale rośnie jak szalona z mbuną .
 14. Przykładowa obsada Protomelas taeniolatus

  Raczej kolorowe . Widzę ,że pole wyboru jest znaczne . Dziwne , że wcześniej nie napotkałem u nikogo takich układów ...
 15. Przykładowa obsada Protomelas taeniolatus

  No fajno Acei zdecydowanie jako drugi gatunek . Wymiary to czysta teoria na tę chwilę , ale pewnie 160-170/50/60 wys. Pozostało by uzupełnienie o element żółty ...