wilu25

Użytkownik
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

35

O wilu25

 • Urodziny 04.09.1979

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Rzeszów
 • Moje akwarium
  180x60x60, 650 litrów (w wyczekiwaniu na 320x60x60) predatory + kilka mniejszych :-)
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Rafał

Ostatnie wizyty

355 wyświetleń profilu
 1. OSI zakup grupowy 9.17

  Ja też już mam :-). A co do zwrotu to tak samo jak reszta, pozdrawiam.
 2. OSI zakup grupowy 9.17

  Witam, jak się cichlid nie uzbiera to skorygował bym swoje zamówienie na 200 g spiruliny i 400 g prostar. Z góry dzięki.
 3. OSI zakup grupowy 9.17

  Wziąłbym po 300 prostar i cichlid ijak się nie dozbiera ta spirulina to 200g mogę wziąć :-)
 4. Witam, wybiera się Pan może w niedługim czasie do aquatreff, potrzebowałby samca lichmochromis, w nowym cenniku pojawiły się 10 cm może dałoby radę coś wybrać. Pozdrawiam.

 5. fossochromis rostratus

  Fossorochromisy są w akwarium 180x60x60, teraz samiec ma około 20 cm, samiczka 15-16, niestety samiec alfa (który był trochę większy) został ubity przez Venustusa
 6. fossochromis rostratus

  U mnie z trzech maluchów wyszły dwa samce i samica, samiec zdominowany się nie wybarwił, chociaż nie był za wiele goniny przez dominanta (głównie przed tarłem), ogólnie względny spokój.
 7. MORMYRUS LONGIROSTRIS- miał ktoś?

  Mormyrus longirostris - YouTube Jak ktoś lubi takie zabawy to można kupować
 8. Siarkowodór w kubełku

  Dzięki za odpowiedź, dodam że do baniaka poszło niewiele, i praktycznie zaraz dolałem Prime i około 200 litrów świeżej wody, co do ceramiki i bakterii to na szczęście nie jedyny biolog w akwa więc myślę że będzie dobrze.
 9. Siarkowodór w kubełku

  Witam, mam pytanie/problem: w moim akwa przestał działać filtr zewnętrzy (niestety nie wiem jak długo sobie tak stał), po włączeniu poleciało trochę "gówienek" i filtr wyłączyłem (cała akcja miała miejsce podczas podmiany wody, do akwarium poszło max 0,5 litra wody z filtra) po otwarciu kubełka buchnęło smrodkiem :/ , w filtrze jest w 3 koszach ceramika, niestety strasznie śmierdzi, i o nią właśnie jest pytanie: wywalić czy płukać i używać (część ceramiki to azoo bioglass)