demasoni

Użytkownik
 • Zawartość

  932
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

321

O demasoni

 • Urodziny 01.03.1966

Kontakt

 • Strona URL
  https://www.facebook.com/malawi.mbuna/photos_albums

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Choszczno
 • Zainteresowania
  Motocykle/Malawi-Mbuna
 • Moje akwarium
  Kilka :) litrów wody i 25 gatunków Mbuna
 • Serwisy społecznościowe
  Malawi Mbuna
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Marek

Ostatnie wizyty

565 wyświetleń profilu
 1. Na sprzedaż - Cynotilapia zebroides Ndonga (deep). Maluchy mają ok. 2 cm. Więcej zdjęć zobaczycie w moich grafikach lub na fb - adres w profilu. Zainteresowanych zapraszam na priv.
 2. Bo im Polacy przestali przywozić ... ha ha ha. A w temacie - czy weźmiesz od TM, czy od Malawiana, czy od FM - będzie podobnie jakościowo. Zanim się w pełni nauczysz "obsługi" pyszczaków pewnie i tak coś pozmieniasz w obsadzie.
 3. U miesięcznych pasy już widać wyraźnie, ale wiadomo - pasy, to nie wszystko ... przemo-h - ten maluch - bajka ...
 4. Tego gościa na focie nr 1 już niektórzy znają i powtarzalność wzoru u jego dzieciaków jest dosyć wysoka - na poziomie 50 - 70 % - w zależności od połączenia z daną samicą. Reszta, to selekcja ...
 5. Fakt - Wojtek jest wielki fizycznie i dlatego, prowadząc z nim jakiekolwiek dyskusje, muszę często - choć nie zawsze - ustąpić ze względu na jego zasięg ręki ... A w temacie: Lepiej bęzie zostawić demonki w dużym akwa. Będą się tam lepiej czuły i wyglądały. Wcale nie musisz tak drastycznie zubożyć rybiej diety, a jak już, to zbiornik 90 cm potraktuj jako przejściowy.
 6. Uwierz w to co napisał Ci Stanisław - Stan. Nie ma potrzeby stosowania - dodatkowo - pokarmów wybarwiających. Dobrej jakości pokarm podstawowy - załatwi ten temat.
 7. Jeżeli, jak wyżej wspomniałeś Śpiochu, wcześniej było z nią ok, to dostała lanie. Niektóre z tego wychodzą, ale to trochę trwa.
 8. Takie obrazki dają masę satysfakcji ... Facet jedzie na totalnej końcówce tlenu (widać po pracy pyska), ale nie ma się co dziwić bo jest PRAWIE tak szybki jak auratus ...
 9. Ło - właśnie - strzał w dychę. Wielkość ryby nie jest jedynym wyznacznikiem tego czy nadaje się ona do tak małego zbiornika. Żadnej Metriaclimy nie brał bym pod uwagę przy zasiedlaniu 112 litrów. Kiedyś "ktoś' zaproponował tu M. membe deep (kierując się właśnie wielkością łyby) - strzał w kolano !!!
 10. Ja swoje przywiozłem z Aqua-Treff, a Marcin - Malawian - też wozi z Niemiec.
 11. Moje ryby za młodu wyglądały tak:
 12. Ja o tym wiem od lat ... , ale tu chodziło mi o to, że zauważyłeś i przytoczyłeś wpis Michała na temat rankingu pokarmów. Brawo Ty !
 13. Michał, a jednak ...
 14. Kolejny raz jest toczona i nie doprowadziła do niczego znaczącego ...
 15. Stanisław !!!! - ale żeby tak prosto z mostu ... Brawo Ty.