timi

Moderator
 • Zawartość

  1333
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

370

O timi

 • Urodziny 08.06.1978

Kontakt

 • Strona URL
  http://www.omulo.com

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Łomża, podlaskie
 • Moje akwarium
  mbunarium 160x45x50, narurowiec, ledy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Marcin

Ostatnie wizyty

758 wyświetleń profilu
 1. Życie w moim akwarium

  Ponieważ malawijskie synodontisy są dostępne tylko z odłowu.
 2. Northfin, chętni na zakup

  Tylko popij co najmniej jednym browarem
 3. Malawi by timi - 160x45x50h - 360l

  Mam na to prosty sposób. Wyjmuję te kilkadziesiąt kamieni i swobodnie sobie łapię 😆
 4. Malawi by timi - 160x45x50h - 360l

  W końcu dorzuciłem trochę kamieni. Zdjęcie z telefonu, więc jakość nie powala, ale coś tam widać. Specjalnie się nad ich ułożeniem nie rozwodziłem 15 min. i było po sprawie. Muszę jeszcze tylko wybrać więcej piachu, na razie 1/3 wiaderka wyjąłem. Pozostaje tylko czekać na glony....
 5. Moja fatalna obsada

  Poczytaj ten wątek:
 6. Moja fatalna obsada

  W tym akwarium obsada do wymiany ;( W takim litrażu najbezpieczniej i najlepiej będzie z wielokrotnie na tym forum polecanym haremem saulosi 1+4.
 7. Zasys w tle strukturalnym

  Wysokość zasysu mogłaby być minimalnie niżej, ale możesz w okolicy tego miejsca dać więcej piasku Jak masz takie ładne tło jeszcze niezamontowane to zastanów się nad rozwiązaniem jakie ma @Przezda. Opis w tym wątku.
 8. O tak, mimo, że to nie moje rejony to rzeczywiście piękne tam kamienie. Byłem nad Sołą w Węgierskiej Górce koło Żywca. Kamole rzeczywiście imho pierwsza liga.
 9. Chłopy, niedaleko mnie macie takie składowisko, a w okolicy tego miejsca pełno mniejszych gruzowisk usypanych przy drogach przez rolników co by im w pracy nie przeszkadzały. Pisałem o tym w swoim wątku w dziale "Życie w moim akwarium". To miejsce jest mniej więcej w połowie drogi między Radziłowem a Wizną. W tle widać rzekę
 10. Tło BTN 2w1 filtracja i dekoracja

  Zgadzam się z Tobą w 100%...
 11. No całkiem sympatyczna zmiana
 12. Sammica Yellow - co to?

  No cóż, problem sam się "rozwiązał". Temat zamykam.
 13. Ekonomiczne rozwiązania - podmianka

  Hydroponika to dobry pomysł, a nawet najlepszy wg mnie jeśli chodzi o "naturalne" usuwanie z akwarium NO3. Z tym, że trzeba lubić zabawę z kwiatami, a ja tego nienawidzę i dodatkowo nie podobają mi się te kwietniki nad/obok akwarium. Może spróbuj na końcu tego węża ogrodowego zamontować coś w rodzaju deszczownicy.
 14. Ekonomiczne rozwiązania ogrzewania akwariów

  Może nie poważnie, ale na pewno masz rację i nie wolno pominąć tej kwestii. Dodatkowo może pojawić problem z pleśnią/grzybem, sam taki u siebie zaobserwowałem (moja pokrywa jest dosyć szczelna, ale nie hermetyczna).