timi

Moderator
 • Zawartość

  1314
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

360

O timi

 • Urodziny 08.06.1978

Kontakt

 • Strona URL
  http://www.omulo.com

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Łomża, podlaskie
 • Moje akwarium
  mbunarium 160x45x50, narurowiec, ledy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Marcin

Ostatnie wizyty

657 wyświetleń profilu
 1. Szczegóły na: https://www.olx.pl/i2/oferta/akwarium-500-l-CID103-IDn2AO4.html#:67fd0e7774
 2. Poczytaj ten wątek:
 3. W tym akwarium obsada do wymiany ;( W takim litrażu najbezpieczniej i najlepiej będzie z wielokrotnie na tym forum polecanym haremem saulosi 1+4.
 4. Wysokość zasysu mogłaby być minimalnie niżej, ale możesz w okolicy tego miejsca dać więcej piasku Jak masz takie ładne tło jeszcze niezamontowane to zastanów się nad rozwiązaniem jakie ma @Przezda. Opis w tym wątku.
 5. O tak, mimo, że to nie moje rejony to rzeczywiście piękne tam kamienie. Byłem nad Sołą w Węgierskiej Górce koło Żywca. Kamole rzeczywiście imho pierwsza liga.
 6. Chłopy, niedaleko mnie macie takie składowisko, a w okolicy tego miejsca pełno mniejszych gruzowisk usypanych przy drogach przez rolników co by im w pracy nie przeszkadzały. Pisałem o tym w swoim wątku w dziale "Życie w moim akwarium". To miejsce jest mniej więcej w połowie drogi między Radziłowem a Wizną. W tle widać rzekę
 7. Zgadzam się z Tobą w 100%...
 8. No całkiem sympatyczna zmiana
 9. No cóż, problem sam się "rozwiązał". Temat zamykam.
 10. Hydroponika to dobry pomysł, a nawet najlepszy wg mnie jeśli chodzi o "naturalne" usuwanie z akwarium NO3. Z tym, że trzeba lubić zabawę z kwiatami, a ja tego nienawidzę i dodatkowo nie podobają mi się te kwietniki nad/obok akwarium. Może spróbuj na końcu tego węża ogrodowego zamontować coś w rodzaju deszczownicy.
 11. Może nie poważnie, ale na pewno masz rację i nie wolno pominąć tej kwestii. Dodatkowo może pojawić problem z pleśnią/grzybem, sam taki u siebie zaobserwowałem (moja pokrywa jest dosyć szczelna, ale nie hermetyczna).
 12. Ja wydzieliłem post Henryka jako nowy wątek z poniższego: Ten wątek, który Ty @pozner podałeś niestety przeoczyłem, ale w nim jest wklejony przez @deccorativo post właśnie z wątku, który ja podałem...ehh Niech dyskusja toczy się tutaj, przynajmniej tytuł jednoznacznie informuje o czym jest rozmowa i ułatwi późniejsze jego wyszukiwanie. Bez odbioru
 13. O który drugi temat Ci chodzi?
 14. Ponieważ uznałem, że to ciekawy temat na nowy wątek, który będzie łatwiej wyszukać jak będzie miał swój niezależny tytuł. Temat ciekawy moim zdaniem i może przydać się każdemu. Stąd taka, a nie inna decyzja