marcin73m

Klubowicz
 • Zawartość

  904
 • Wpisy na czacie

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

287

1 obserwujący

O marcin73m

 • Urodziny 08.11.1973

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Bydgoszcz
 • Moje akwarium
  480l
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

939 wyświetleń profilu
 1. Malawi 500L

  Ja u siebie przy akwa 160 cm mam 2 wiatraki 40x40 mm, które pracują non stop. Oprócz tego w bocznych ściankach po dwa otwory wentylacyjne. I pod pokrywą jest całkiem sucho. Podejrzewam, że u Ciebie byłoby tak samo.
 2. Malawi 500L

  Super robota, fajny baniak Jedno mnie tylko intryguje.. piszesz, że masz 4 wentylatory, a na pokrywie tyle wody..?
 3. Przemeblowane 840l z modułami BTN

  Bajka po prostu, tło mega
 4. Start moich 325 litrów ( 130x50x50)

  Ja podobnie, przez dłuższy czas dolewam porcjami wodę z akwarium do worka z rybami, który jednocześnie zanurzony jest w zbiorniku dla wyrównania temperatury. Po jakiejś godzinie - półtorej, kiedy wody z akwa jest już proporcjonalnie więcej, niż początkowo było wody w worku - odławiam z niego ryby i wpuszczam do baniaka.
 5. Witam prosto z Rydy Śląskiej

  ale i nie bagatelizuj wysokości, 60 cm to naprawdę dobry wybór - prawda Jakubie?
 6. dainichi Gdzie kupić?

  To u mnie chyba aż tak mało sprytnych nie ma najsprytniejsze prawie wyrywają mi z ręki, mniej sprytne wciągają z powierzchni, a największe sierotki wyłapują z toni a na dno to rzadko kiedy co spadnie.. Aha.. przypomniało mi się, że mam jeszcze Dainichi Veggie Pro - wrażenia z podawania jak przy Ultima Krill Ja też uzupełniłem ostatnio zapasy u Karola, ale zwiększyłem średnicę na 2 mm.
 7. dainichi Gdzie kupić?

  Aaa.. czyli brudzi niejako pośrednio, po przetworzeniu ale również nie zauważyłem może dlatego, że ja tym karmię tylko 1x w tygodniu. Northfin rewelka, chociaż Dainichi w momencie podawania ma moim zdaniem minimalną przewagę, bo ciut szybciej tonie i większe szanse na załapanie się na papu mają ryby, które nie dadzą rady dopchać się do powierzchni
 8. dainichi Gdzie kupić?

  Dainichi brudzi wodę..? Jeden z najczystszych pokarmów moim zdaniem. Zero zmętnienia, czy innych negatywnych objawów. Mam Dainichi Ultima Krill. Więc z własnego doświadczenia - nie potwierdzam.
 9. Modyfikacja diety dla mojej obsady.

  A ekstradycja jeszcze co innego.. lepiej to zostawić
 10. wreszcie obsada - malawi by Areck

  metriaclima fainzilberi maison reef..?
 11. wreszcie obsada - malawi by Areck

  Crabro to pseudotropheus od 1984 r. , maingano również - od 2013 Obsada ok, ale faktycznie crabro i kawangi bierz w takich samych ilościach, jak resztę. W momencie redukcji zawsze jest problem z nadliczbowymi samcami.. cóż, tak już jest.
 12. Oswietlenie do 240l

  mała ściąga
 13. OSI zakup grupowy 9.17

  Spirulina ,Vivid Color i Brine Shrimp