GOLUMN

Użytkownik
 • Zawartość

  149
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

14

O GOLUMN

 • Urodziny 21.02.1978

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Inowrocław
 • Moje akwarium
  MALAWI 260l.
 1. Odpowiednie światło,trochę podrasowane kolory i tyle. Zobacz sobie chociaż kilka filmów na YouTube innych .
 2. Trochę mało 35 CM.Nie wyskrobiesz jeszcze 5 CM?
 3. Rozmawiałeś z serwisem?
 4. Dwoń bezpośrednio do Aquaela.Mówię Ci,że takiego serwisu i podejścia do klienta to nikt nie ma. Daj znać co powiedzieli.
 5. Co do buczenia w filtrach Unimax to mogę coś powiedzieć. Miałem Unimax 500 i buczał dość mocno.Przy zamkniętej szafce było go słychać w kuchni obok pokoju gdzie był.Na początku myślałem,że zapowietrzony ale nic się nie zmieniło.Zadzwoniłem do serwisu Aquaela i przysłali mi dwa nowe wirniki.Niestety poprawy nie było.Zadzwoniłem drugi raz i przysłali mi nową pokrywę! (Jeżeli chodzi o serwis to Aquael nie ma sobie równych)Niestety nadal buczał.Nie wiem co było przyczyną ale go sprzedałem.
 6. Telewizor nie łapie Ci wilgoci? Akwarium pięknie urządzone.
 7. Zdecydowanie pionowe w całości.
 8. Około 4cm. Zamówiłem mailowo i sam odebrałem.
 9. Ja brałem między innymi saulosi od dr.Pawlaka i tak jak chciałem czyli 2+6 dostałem bezbłędnie.To samo było przy acei.
 10. Szkoda kasy ale to tobie ma się podobać.Ze spienionym pcv nie miałbyś problemu i znacznie taniej. Weź też po uwagę fakt że u góry przez wklejoną pokrywę jest mniejszy wymiar niż pod pokrywą.
 11. Jak tam się filtr sprawuje?
 12. Myślałeś może nad spienionym pcv np.w kolorze niebieskim?
 13. Po dwie paczki do kosza starczy.Ja ich nie mieszałem.Licząc od dołu miałem ceramax 1600,ceramax 1600,ceramax 1200.
 14. W Unimax 500 są cztery kosze,z których trzy wypełniłem ceramiką Bioceramax 1200 i 1600 i do każdego z tych koszy dałem płaską gąbkę pod ceramikę a czwarty kosz pozostał w całości wypełniony gąbkami tak jak był w zestawie.
 15. Mając Unimaxa 500 trzy kosze miałem w ceramice i dodatkowo po jednej gąbce i jeden kosz cały z gąbkami. Zero problemu.Po pół roku otworzyłem z ciekawości,przeczyściłem i dalej śmigał.