AndrzejWalb

Moderator
 • Zawartość

  5563
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1194

O AndrzejWalb

Informacje o profilu

 • Biografia
  Akwarystyką zajmuję się od 1987r
 • Lokalizacja
  Wałbrzych
 • Zainteresowania
  Fotografia i praca na radiu.
 • Zawód
  RKS W DUŻEJ FIRMIE
 • Moje akwarium
  Akwarium 240l (120x40x50) . Obsada :Chindongo Saulosi, Pseudotropheus Cyaneorhabdos Maingano, Labidochromis caeruleus "yellow" i Iodotropheus sprengerae.
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Andrzej

Ostatnie wizyty

10066 wyświetleń profilu
 1. Pokarm mięsny a roślinny

  ..a jak nie mają a importują to korzystają z akredytowanych .
 2. Pokarm mięsny a roślinny

  ...dlatego ten pokarm namaczamy przed podaniem.
 3. pleśń w akwarium ?

  ..napisz jeszcze jakimi testami. Jest to bardzo ważne przy ocenie podanych parametrów.
 4. pleśń w akwarium ?

  ...zrobiłem porządek. Ale proszę o nie otwieranie tych samych tematów w nieskończoność. Jak są jakieś problemy z tworzeniem tematów to pytać na PW a na pewno pomogę.
 5. New Life Spectrum Cichlid Formula

  ..podaję go rano naprzemiennie z NLS. Pokarm jest super jeżeli chodzi o wszystkożerców.
 6. New Life Spectrum Cichlid Formula

  ..długie "zdrowe" odchody to efekt zbyt dużej ilości białka w pokarmie dla danego gatunku ryb jak i również efekt przekarmiania. Ostatnio zacząłem podawać NLS o zwiększonej właśnie zawartości białka ( co drugi dzień) i efektem były natychmiast długie odchody. Podaję ten NLS co drugi dzień ale dodałem do niego tyle samo spiruliny czyli: w pudełku mam przykładowo 50gr NLS i 50 gr spiruliny, wszystko wymieszane, dawka taka sama jak bez spiruliny i efekt długich kup zniknął. Kiedyś podawałem NLS o mniejszej zawartości białka codziennie rano i efektu długich kup nie było. Wniosek taki ,że trzeba umiejętnie dobrać rodzaj,jakość jak i dawkę pokarmu do danego gatunku ryb.
 7. Z tangi na malawi

  ..chciałem Henryk wrzucić za Ciebie ale też nie mogę. Zaraz dam znać Markowi.
 8. Tetra pro colour crisps

  ..przecież w poście nr 7 masz podane. Chyba ,że nie widzisz w telefonie?
 9. Tetra pro colour crisps

  ..przeczytaj . Tam jest temat o zakupie zbiorowym. Czyli kto organizuje , cena itp.
 10. Tetra pro colour crisps

  Przeczytaj tutaj .
 11. Korekta obsady

  ...temat sklepów wydzieliłem. Wtedy może więcej kolegów się wypowie bez obawy o OT. Poniżej link do wydzielonego tematu:
 12. ...witam! No i fajne akwa...
 13. Aquael CIRCULATOR 2000

  ..jak wirnik się uszkodzi to już następuje reakcja łańcuchowa. I to może teraz być przyczyną głośnego startu. Bo jak miał pęknięcia to nie pracował pewnie dobrze na osi..mogły być bicia.. to mogło rozkalibrować właśnie te gniazdo w nowej wersji ..i jest efekt głośnego startu. Ale zobaczymy co powiedzą..
 14. Aquael CIRCULATOR 2000

  ..a widzisz. Czyli Twoja opinia jest teraz ważna. Ale to co pisałem o konserwowaniu to warto i w tej wersji robić bo to zawsze pomoże. No i jak się okazuje to najnowsza wersja ma jakąś wadę..chyba ,że to po prostu akurat trochę feralny egzemplarz Ci się trafił. Z tym ,że trudno wyrobić sobie teraz o nim opinię bo jest ich po prostu zbyt mało.
 15. Aquael CIRCULATOR 2000

  @mareckee. Znalazłem temat z pokazaną najnowszą wersją tej pompy. Jak widzisz różnica polega na mocowaniu wirnika. W tej najnowszej wersji ( osobiście jej nie miałem) z wirnika od tej strony pokazanej na zdjęciu nie wystaje końcówka ośki. Natomiast w starszej wersji wystaje ośka jak widać na zdjęciach w poście 101 i 102 i jest zakończona tą miseczką - kapturkiem. Teraz upewnij się jaką masz wersję ..to tak dla większej pewności.