przemek wieczorek

Użytkownik
 • Zawartość

  441
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

113

O przemek wieczorek

 • Urodziny 29.03.1986

Kontakt

 • Strona URL
  http://www.pawiookie.pl/index.php?option=com_kunena&Itemid=504&func=view&catid=16&id

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Szczecin
 • Zawód
  Technolog
 • Moje akwarium
  2000
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Przemek Wieczorek

Ostatnie wizyty

1379 wyświetleń profilu
 1. Akwarium 546l - pierwsze kroki

  Będzie działać.Jak dobrze odtłuszczone szyby.
 2. Niu project 4600 litrów by sarin7

  Jestem pełen podziwu dla decyzji zagospodarowania betonowego bunkra w domu.Ponieważ moim zdaniem nie jest to na tyle duży zbiornik aby był budowany w takiej a nie innej technologi. Zliczając koszty materiałów i robocizny może się okazać że przepłaciłeś dwa razy. Jestem pewny że taka konstrukcja cieszyła by Ciebie zdecydowanie bardziej.Poziom estetyki bez porównania. Jednak życzę powodzenia.Wracając do grubości szkła dla słupa wody 120cm spokojnie 19mm.Dla słupa wody 170cm 3x12mm.
 3. uszkodzenie wzmocnień wzdłużnych w akwa 300l

  Dobrze Ci Decorativo pisze.Aby dokonac takich zniszczen musiał dotknąć widłami. Druga sprawa szkło które pochodzi z wzmocnien porysowało sciany wewnątrz akwarium.Trzecia sprawa sam karton do transporu kuriera to za mało. Sprzedawca zle zapakował.Ty popełniłeś błąd że odebrałes bez zastrzeżen.Wymiana tych wzmocnien powinna kosztować około 100zł na gotowo. Ale co z rysami wewnątrz .Sprawdz dokładnie. Generalnie przykra sprawa.
 4. Wiecej jak 3mm ugiac się nie powinno. Dno usiądzie razem w pewnym stopniu z profilami. Ale wszystko się zatrzyma w jakims momencie, sciany frontowe zaczna dzialac jak podciagi i dalej już się nie ugnie. Grzesiek nawet ciezki HEB pracuje.A to najlepsze moim zdaniem elementy konstrukcyjne. Namawiam na wyzszy profil,lub dodanie slupa gdzies pomiedzy.
 5. Cześć Grzesiek. Z doświadczenia mogę Ci napisać że na takim odcinku profil bez dodatkowego podpacia ugnie się około 3 mm.
 6. Akwarium z kominami do sumpa

  8 letnie akwarium to jak 20letni samochód .
 7. Akwarium z kominami do sumpa

  Nad siedmioletnim akwarium bym się dobrze zastanowił. Sugeruję zamówić nowe w obecnej sytuacji.
 8. Akwarium z kominami do sumpa

  Naturalnie mozna wyciąć i zakleic oba kominy. 800 zł to nie jest mało.Wstaw zdjęcia.
 9. Akwarium z kominami do sumpa

  Jeden komin od razu wyciąć.Szkoda miejsca w akwarium. Otwory zakleic szklana formatka. Sump to przede wszystkim narzędzie biologiczne. Warto jeszcze na powrocie wody za pompą zainstalować bay-pas i wpiac w obieg kilka narurowcow typowo mechanicznych. Jak chcesz mogę Ci zaprojjektowax sump. Co do akwarium.Obejrzyj je dokładnie przed zakupem ponieważ zazwyczaj w przypadku akwariów morskich są one mocno zmęczone. Mam na myśli duży zasadowy osąd trudny do wyczyszczenia. Chyba że cena jest bardzo dobra i przymykasz oko.
 10. Akwarium zakup

  Nasza produkcja opiera się na elementach pod zamówienie. Tutaj wszystko za każdym razem inaczej przebiega. Po drodze wynikają różne problemy. Np brak terminowej dostawy surowców. Niekiedy szkło potrafi przyjechać z tygodniowym opoznieniem. Ciężko wykazać w kilku slowach,ponieważ w procesie budowy po drodze wynika masą okolicznosci. Nie pracujemy jak fabryka schematycznie z identycznym asortymentem. Wiem że jest to do poprawy,lecz nie wynika to z złej woli bądź nierobstwa. Każdego dnia pracujemy minimum do 19. Są pewne braki kadrowe i wciąż pracujemy nad tym aby je uzupełnić. Natomiast trudno jest o człowieka który jest w stanie zarobić na własne wynagrodzenie. Przy tym posiadał niezbędne kwalifikacje.Mowa o innych pracach. Nie związanych z budową akwarii. Ciężki temat.
 11. Akwarium zakup

  I tutaj się mylisz.Ponieważ samo sklejenie to tylko ułamek prac w procesie technologicznym budowy akwarium.Co do reszty każdy ma prawo do własnej opinii. Ja tylko wiem z jakimi problemami zmagam się każdego dnia.Każdego dnia analizuję jak przyspieszyć i zrobić aby podniesc kompetencje firmy. To co zawiodło w kwestii terminowości to fakt że produkcja już dawno przestała być tylko związana z budową akwarii. Kompleksowa usługa miala byc udogodnieniem dla klienta. Nie chcę się wybielac,ale znam firmy co robią tylko akwaria a nie dotrzymują terminu.Staramy się jak się da.Nie zawsze się udaje zamknac termin.
 12. Akwarium zakup

  Nie znasz nas kompletnie.I takie głupstwa wypisujesz.
 13. Stelaż drewniany pod akwarium 150x50x45

  Źle to widzę jak włącza koleryfery na zimę.Ale życzę jak najlepiej.
 14. Stelaż drewniany pod akwarium 150x50x45

  Turin. Uważaj bo jak zmontujesz ta konstrukcje drewna to się okaże że nie ma nigdzie kątów.A wtedy będzie problem z zabudowa. Zrób sobie lepiej z blatem pogrubianym 36mm z samej płyty laminowanej.Takiej dobrej EGERA.Ona jest dobrze zageszczona i ma mocny laminat. Będzie wyglądać i lata posłuży.Jak coś rozpiske i projekr masz gratis.