JemioloSeba

Zarząd Klubu
 • Zawartość

  3945
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

772

2 obserwujących

O JemioloSeba

 • Urodziny 08.10.1983

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Mielec
 • Moje akwarium
  150x50x60
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Sebastian

Ostatnie wizyty

1738 wyświetleń profilu
 1. Nowe 200x70x70 JemioloSeba

  U Exo jeszcze do tarła nie doszło więc nie mogę nic napisać. Samiec dopiero zaczyna zaloty do samic ale nic z tego nie wychodzi. Wydają się bardzo spokojne - coś jak non-mbuna. Są za to bardzo żarłoczne... jedzą tyle co dwie mdoki
 2. Nowe 200x70x70 JemioloSeba

  Na co dzień tak ale jak przyjdzie tarło to akwarium jego. Mocna ryba ale największa Mdoka i Aulonocara nie daje jej za wygraną - przynajmniej do dziś.
 3. Nowe 200x70x70 JemioloSeba

  Akwarium po ponad roku. Nagrywane już po ściemnieniu lamp. Zmienione oświetlenie z RGB na Samsung 1100k + 6500k. Sorry za zmuły ale chyba aparat klęka
 4. Uszkodzony Jebao RW-15

  U mnie ten sam problem rozwiązuję inaczej. Miska z octem na pokrywę od akwarium i do niego falownik - mam na tyle kabla w zapasie. Polecam takie rozwiązanie bo faktycznie wydzieranie kabli z obudowy i później ich wkładanie jest uporczywe. Może spróbuj teraz takiej operacji. Usuniesz resztki kamienia a to na pewno nie zaszkodzi.
 5. Jak się skończyło? Wypuścił czy zeżarł?
 6. Mój największy samiec żywych ryb mi nie zjada ale widzę z jaką ochotą wpierdziela stynkę i kryl. Oczywiście gdy któraś samica wypuści młode to Mdoki bardzo chętnie za nimi ganiają i pochłaniają ale to raczej nic dziwnego.
 7. Tło ze styropianu Cr 65

  Miałem wiele doświadczeń z klejeniem pcv różnymi silikonami. Nie odważyłbym się kleić tła (które ma ogromną wyporność) i liczyć, że pcv z pcv utrzyma się na samym soudalu. Moduły BTN przyklejone za pomocą soudal fix all do pcv "wywaliło" mi chyba 2 razy. Dopiero obciążenie kamieniami i klejenie bezpośrednio do szyby dało efekt. Druga sprawa to robota "na mokro". Nie chcę być złym prorokiem ale bez spuszczenia wody i wysuszenia akwarium będzie Ci niezmiernie ciężko a cały efekt może i tak szlag trafić poprzez klejenie na mokro.
 8. Witaj. Jakiś czas temu kolego @troadwykonywał bardzo profesjonalne obliczenia dotyczące wygięcia przedniej szyby. Spróbuj napisać do niego na PW. Wklejam link do jego tematu:
 9. Mętna woda

  Rób podmianę 50% wody i to natychmiast! W kranówce będzie im lepiej niż w Twojej wodzie z akwarium.
 10. Northfin, chętni na zakup

  No to faktycznie cena z deka wbija w ziemię...
 11. Northfin, chętni na zakup

  Sorry nie doczytałem... Jak dasz radę się dowiedzieć to daj znać jaka byłaby cena. Jeśli będzie kosmiczna to faktycznie lepiej się wstrzymać.
 12. Northfin, chętni na zakup

  Z krylem się nie rozpędzajmy bo Karol nie potwierdził, że będzie. W razie czego jaki rozmiar jest tego kryla?
 13. Northfin, chętni na zakup

  Ryby rosną to i żrą jak konie
 14. Northfin, chętni na zakup

  Tego krylla bym łyknął ze 200-300g
 15. Akwarium z kominami do sumpa

  Odpuściłbym sobie zakup blisko 8 letniego akwarium. Przelicz, czy to ryzyko jest warte tych kilku zaoszczędzonych stówek.