Jump to content

Malawi 300L.


RaNgEr
 Share


Witam... Akwarium na wymiar-dł.137cm. szer.44cm. wys.50cm. Pokrywa Diversa (na wymiar) Oświetlenie led biało/zielone Przód neon 95cm. środek 50cm. Filtracja do poprawki :/ W tej chwili Eheim 2217 Docelowo prefiltr Jaqno PF-128 z Eheim 2075 lbu z Jbl 1501 Obsada jeszcze się tworzy :/ Ze względu na brak pewnych hodowców w mojej okolicy.


 Share


Recommended Comments

Kolego baniaczek zapowiada się nieźle powiedz co to za ciekawe kamole i gdzie je nabyłęś??

Link to comment

Kamienie http://allegro.pl/otoczak-grafitowy-kamien-ozdobny-k2-ogrody-i3654653589.html Śmiało polecam :) Na życzenie wybiorą kilka i zrobią fotke,tak żeby można było sobie coś wybrać pod siebie. Prawa strona chyba będzie do poprawki :(

Link to comment

Kamole fajne ale przydałby się jeden większy aby całość pociągnąć w górę. Teraz trochę płasko ;)

Link to comment

crav,zagubienie widzą tylko najbliżsi :/ Najpierw była black lava :) Ale woda zrobiła się w lekkim fiolecie od niej :( Do tego była chyba za bardzo porowata,a to chyba nie bardzo dla ryb które skrobią skały z glonu. Teraz walcze z oświetleniem :( Zrobiłem diodowe z płynną regulacją,gratis dostałem zimne luty.Więc co któryś dzień musze otwierać neony i poprawiać luty,jak nie w jednym to w drugim,jak nie biale to zielone. W tym tygodniu debatuje ZE SOBĄ! nad filtracją. I albo wersja którą wymieniłem pod zdjęciem,albo obok eheima postawie jeszcze Jbl 901 z wkładami Azoo Active Filter. Biorąc do siebie rade eljota,będzie trzeba pomyśleć nad poprawkami... Mam jeszcze dwa duże kamyczki,także będę ćwiczył nad tą prawą stroną :/ Spróbuję jeszcze tego drugiego od lewej postawić w pionie,tak lekko pod kątem. No i jak już to opanuję,to wtedy pod ten klimat zaczne szukać ryb i pewnego hodowcę :)

Link to comment

Jak dla mnie akwarium całkowicie w moim klimacie ! Otoczaki są powalające w odpowiednim układzie , a u ciebie tak właśnie jest. Moim skromnym zdaniem też bym coś dodał wyższego. Ale tylko jeden kamień z jednej ze stron akwarium.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.