Jump to content

A Piece of Africa


carew
 Share


Zbiornik - 240l 120x40x50cm, pokrywa standard (Wromaka) Oświetlenie - 2x18 W + Oświetlenie nocne Led. Filtracja: Biologiczna - TETRA TEC EX 1200-FILTR.ZEWN.1200L/H Mechaniczna - AQUASZUT FILTR WEW.SENIOR PLUS N 1000 1000L/H Ogrzewanie - WEIPRO HA - 300W Podłoże - Piasek do piaskownicy z Obi Dekoracja: Tło - Czarna Okleina Flora: Microsorium Cryptocoryne Anubias Micro Vallisneria Fauna: Pseudotrophesu Demasoni - ok. 18 szt. (większość młodzież) Melanochromis Interruptus - 9 szt. (młodzież)


 Share


Recommended Comments

Dzięki ;) Boję się jedynie o nurzańca, którego zapewne moi roślinożercy rozpracują :mad:

Link to comment

Obsada dobrana dzięki Wam - klub-malawi ;) Nie ze wszystkimi wskazówkami się zgadzam, ale to akurat trawna decyzja i pomoc ;)

Link to comment

Witam, dzięki za pochlebne wypowiedzi :) Co do roślin, większość pozostało z poprzedniego "chaotycznego" aranżu. Pozostawiłem je, ponieważ zdaję sobie sprawę, że nie wszystkie przetrwają, zostaną te, które nie będę wyglądać jak "ochłapy". Jest to poniekąd próba :) Jeśli chodzi o nazwę baniaka nigdy nie byłem na tyle kreatywną osobą w budowie zdań dlatego zostałem przy najmniej wyszukanej nazwie :) ( być może się zmobilizuję do zmiany :) Na tę chwilę czekam na wyklarowanie się docelowej obsady oraz roślinności.

Link to comment
tom77

Posted

Tytuł zdjęcia skojarzył mi się z dzieciństwem, jak w czasach PRL-u, w kolejowym WARS-ie, szukałem flaka we flakach:D . Niechże i to, ale brak opisu zdjęcia jest karygodny. PS. Moje skojarzenia: "życie pod skałą", "droga w lewo", "przełęcz", "skała samobójców". Ale sam wymyślisz lepszy tytuł.;) PS2. Miałem rację, że wymyślisz fajny tytuł. Oświetlenie standardowe kupione z pokrywą, czy kupione później? Szczerze mówiąc to jest dla mnie najciekawsze - bo efekt mi się podoba.;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.