Jump to content

375l przewzierne


jogo
 Share


375l 150x50x50 przewzierne filtracja: beczka 60L wypełniona keramzytem około 40 litrow i gabka 10cm,biolog + mechanik w jednym na pompie wilo 25/40 oswietlenie: 2x36 W aquarelle włączane za pomoca czasówek, każda osobno w odstepach 1,5h nocne 6led niebieskie podłoze: piasek kwarcowy kamienie: serpentynit 125 kg obsada: saulosi 7x,3+4 yellow 7x maingano 6x gibbceps 2x zbrojnik złoty 1x ampularie 3x woda: NO3 30 KH 14`n GH 32`n Ph 8 Poszedłem za rada i wyrzuciłem rosliny,co okazało sie trafnym pomysłem, w dalszym ciagu nie mam głowy jak zrobic fote zeby sie nic nie odbijało.


 Share


Recommended Comments

Naprawde prosto i pięknie. Szczególny plus za dbałośc o to, by obie strony i przód i tył tego akwa były równie atrakcyjne wizualnie. Na refleksy w szybach przy robieniu zdjęć polecam kołowego polara.

Link to comment
eljot

Posted

Bardzo ładnie zdjęcia mimo odbić dużo lepsze niż poprzednie zwłaszcza przód :wink:

Link to comment
klub-malawi.pl

Posted

Pomijając rzucający się mocno w oczy osprzęt (zdjęcie tyłu niekompletne ;) ) i całe zbrojnikowate towarzystwo, bardzo mi się podoba. Pozdrawiam.

Link to comment

tył przyciałem bo juz całkiem by mnie wszyscy zlinczowali za te rury :D ,nie ma takiej opcji zeby zamaskowac dwie calowe rury,mogłem jedynie je pomalowac na jakis ciemny kolor ale nie dysponowałem taka farba, w rzeczywistosci nie zwraca sie na to uwagi jak ogladasz zbiornik,a filtr musi byc.A przez to zbrojnikowate towarzystwo mam problemy ze zbiciem no3 ale mam do nich sentyment bo dzieki nim mam teraz baniak tej wielkosci :D Dzieki za note,pozdrawiam

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.