Jump to content

Gej party


cactus
 Share


150x50x60h Na temat obsady nie będę się rozpisywał na tym etapie. Chcę spróbować z samymi samcami, nie wykluczam rychłego powrotu haremów ale na tą chwile w haremie będą tylko labidochromis yellow i one zapewne zostaną, docelowa obsada powinna się wyklarować za ok pół roku - ok 20szt. - dam wtedy znać jak się sprawy mają... Kilka gat. rośnie zbyt dużych więc będe reagował w razie potrzeby. Oświetlenie - moduły led DIY Tło - Styrodur DIY + czarna folia Kamienie z rzeki, piach siwy ze składu budowlanego. Filtracja - Atman + kubeł Podmiany - 40%/tyg.


 Share


Recommended Comments

kurcze, a ja jestem lekko zdziwiony... na filmiku wygląda to dużo lepiej... może w rzeczywistości jest lepiej bo tu mi trochę wygląda plastikowo..

Link to comment
harisimi

Posted

Wydaje mi się, ze wrócisz do haremów bo All male tank jest po prostu nudny :D. Sam wystrój mi się podoba, pomysł jeszcze bardziej ale te kolory na tle są faktycznie lekko plastikowe. Może inne ujecie by to zmieniło.

Link to comment

Uczę się focić na nowo, mam nowy aparat - siedziałem ponad godzine i nie udało mi się tak go skonfigurować żeby oddać naturalne barwy. Wszystkie zdjęcia wychodzą prześwietlone i dopiero po przyciemnieniu w programie graficznym jako tako to wygląda ale i tak nie oddaje rzeczywistych barw. Dół tła nie jest doświetlony przez tylną belke gdzie świecą same białe ledy - powstaje cień - nie wiem czemu na zdjęciu wyszła tam taka fioletowa poświata. Będe jeszcze próbował jak znajde troche czasu. Harisimi - wracając do malawi z góry założyłem że spróbuje w ten sposób. Jeszcze dwa lata temu nie wiedziałem o istnieniu P. Mdoka White Lips, odkryłem je dopiero po zakupie pierwszych ryb ale tak mnie zafascynowały że nie wiem czy nie dojdzie do kolejnej rewolucji prędzej niż myślałem. Daje sobie czas do wiosny ;)

Link to comment

Dziękuje wszystkim za dobre słowo ;) w rzeczywistości nic się nie błyszczy ;) Jak dogadam się z aparatem albo lepszym fotografem powinno być lepiej ;) pozdro

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.