Jump to content

Akwa 720 ltr


Marcin
 Share


wymiary: 200x60x60, 720ltr obsada: komletuje sie ale już pływają: Placidochromis phenochilus Mdoka white lips oraz Copadichromis Borleyi Red Fin Kadango dekoracja: 100kg piachu + 40kg kamienia filtracja: Eheim2260-biolog,Eheim2217-mechanik,system stałej podmiany wody


 Share


Recommended Comments

eljot

Posted

Przy twojej obsadzie pozbyłbym się tych drobnych kamieni, dał natomiast ze trzy dużo większe tak aby przesłonić rurki od filtrów. Jak będziesz robił kolejną fotkę to zrób ją lekko z góry tak aby nie było widać wzmocnień a efekt będzie dużo lepszy.

Link to comment

Wiem, zdjecie jest do bańki ale dopiero uświadomiłem sobie to, po przeczytaniu Twojego postu :) , było robione z "ręki", przez kiepskiego fotografa:p jeżeli chodzi o kamienie to zmieniałem ich ułożenie wiele razy i w końcu udało mi się osiągnąć efekt ,że cyrkulator, który jest zamontowany po lewej stronie akwa pcha wszystkie kupy do prawej strony akwa,gdzie jest ssanie mechanika....wiem, że ryby są jeszcze małe (zobaczymy jak podrosną) ale na teraz, moje dno jest czyściutkie:) ;)

Link to comment
tom77

Posted

1/ Zbiornik bardzo mi się podoba, zwłaszcza zgranie kolorystyczne. 2/ IMHO jeżeli w akwarium nie ma tła strukturalnego, to żeby całość dekoracji "bardziej żyła" - potrzeba mniej ale większych kamieni. 3/ Jeżeli nie chcesz większych kamieni, wyobraź sobie swój zbiornik bez "piramidy" w środku. Trochę "głębszej" plaży by się przydało. Jeżeli nie chcesz rezygnować z "piramidy", to dałbym ją z boku dla przysłonięcia sprzętu. 4/ Ale to wszystko, to tylko moje zdanie;)

Link to comment

Tom77 dzięki za opinie. Ta piramida:D to w rzeczywistości dość długi kamień, przypominający z boku trójkąt prostokątny…może odwrócę trochę moją piramidkę i będzie lepszy efekt…..zobaczę co da się zrobić……albo zostawię ją jako mój znak rozpoznawczy a rybcie i tak wynagrodzą niedoróbki wystroju.;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.