Jump to content

za krótkie, za niskie


RAI3
 Share


Po różnych perypetiach akwa nabrało chyba ostatecznego kształtu, a przynajmniej na dłuższą chwilę. wymiary 200x60x50; filtracja narurowa 3korpusy +fbf, JBL 1501 greenline; oświetlenie 2x belka led W+ RWB, tło juwel cięte; piasek OBI (trochę za drobny) ; kamienie z ogródka; Obsada: 8xc.borleyi kadango 7x p. taeniolatus boadzulu 8x a. firefish 6x a. stuartgranti ngara 2+4 4x a. jacobrfeibergi mamalela 2+2 1x a. stuartgranti chilumba 1x a. rubin red 2x a. OB 2+0 10x p. phenochilus mdoka WL 2 x s. fryeri 1x1 2x s. fryeri iceberg 1


 Share


Recommended Comments

Pozdrawiam Mdokomaniaka:) 1/ Nasze rybki (jakby mogło być inaczej?:D ) są najbardziej widoczne. 2/ Przy płaskim tle, dorzuciłbym jeszcze jednego kamyka. 3/ Wydaje mi się, że akwarium lepiej by się prezentowało z jednym "wlotem do jaskini" (przerwą w tle), niż z dwoma, ale to tylko moje zdanie. 4/ Rośliny z prawej strony: lotos i żabienica (amazońska lub Bleheri) testowałem w Malawi (miałem je wszystkie jeszcze z czasów "paletkowych") - ze skutkiem opłakanym. Anubias - z w miarę pozytywnym, ale mi się nie podoba. Z roślin, które mają szanse (u mnie się sprawdziły): microsorium, kryptokoryna aponogetonolistna i normalne trawki.

Link to comment

Znalazłem wszystkie białe wargi - 4 w wieku młodzieżowym i 6 maluchów. Jednemu małemu prawie udało się schować za lewym kamieniem:)

Link to comment

Co do ilosci ryb- moi drodzy to sa jeszcze mlode sztuki do redukcji. Co do roslin. Amazonka sprawdza sie niezle anubias tez oraz trawka ale czy ostatecznie zosana ? Niekoniecznie. Tak 4 ok 9cm i 6 maluchow . Oczywiscie mdoki :) Dwie " groty " raczej z musu bo laczenie prostych kawalkow niezbyt fajnie wyglada a ich rozmiar 60x55 nie pozwala na inna kombinacje w tym przypadku. Prawdopodobnie dorzuce jednego kamola .

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.